Jak ušetřit za energie? Stříkaná izolace je jistota

Jak ušetřit za energie? Stříkaná izolace je jistota

Izolační PUR pěna pronikne do všech spár a koutů a dokonale přilne k povrchu bez nutnosti kotvení. Hodí se pro izolace střech, stěn, podlah i základů. Váš dům nebo průmyslová hala získají prvotřídní ochranu před chladem a teplem na celá desetiletí.

Profesionalita

Pracujeme s izolační polyuretanovou pěnou Honter prémiové kvality. Jsme zkušení odborníci a ručíme za perfektní provedení.

Rychlost

Izolace pomocí stříkané PUR pěny zabere i s přípravou, úklidem a vytvrzením pěny jen pár hodin až dní, podle rozsahu práce.

Úspory

Stříkaná izolace vám ušetří až 60 % nákladů na energie. Navíc můžete získat dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Ekologie

Pěnová izolace má nízkou uhlíkovou stopu díky dlouhé životnosti, malým prostorovým nárokům na dopravu a velkým úsporám energií.

Zajímá vás cena stříkané izolace pro váš dům?

Jak to funguje aneb Stříkáme celý den

Izolace stříkanou pěnou je rychlé a efektivní řešení pro soukromé domy i průmyslové objekty. Dva profesionálové zvládnou izolovat za jediný den až 250 m2 plochy. A pokud se nechcete zdržovat ani přípravnými činnostmi před vlastní aplikací, ani následným úklidem, využijte naše doplňkové služby.

Používáme kvalitní izolační pěnu Honter

Na kvalitě materiálu záleží. Proto pracujeme s certifikovanou PUR pěnou německé značky Honter, která se vývoji a výrobě polyuretanových systémů věnuje 25 let a své výrobky dodává do celého světa. Používáme pěnu EXY 09 s otevřenou strukturou buněk a EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk.

Kdo jsme a co umíme

Majitelé společnosti PURing izolace Martin Truhlář a Michal Sedláček jsou zkušení profesionálové, kteří ve stavebnictví působí již tři desetiletí. Oblasti izolací staveb v soukromém, veřejném a podnikatelském sektoru se věnují posledních 20 let. Jejich zkušenosti jsou zárukou odborného a vysoce kvalitního provedení stříkané izolace.

Naše zkušenosti jsou zárukou odborného provedení stříkané izolace

DOMŮ

KE STAŽENÍ

FAQ

KONTAKT